На вихідних українців чекає тепла погода, але частину країни заллють дощі (карта)

Місцями повітря прогріється до +9°…+11°.

На вихідних, 19 і 20 лютого, погода в Україні істотно не зміниться. Вдень по всій країні буде плюсова температура. У суботу в багатьох областях очікуються дощі. У неділю опади ослабнуть і залишаться лише на крайньому північному заході країни.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі 0°, вдень +7°, легкий дощик. У неділю вночі очікується +2°, а вдень – до +6°, невелика хмарність.

У Львові в суботу вночі +3°, вдень +8°, невелика хмарність, легкий дощ. У неділю вночі -1°, вдень +6°, хмарно з проясненнями.

У Луцьку в суботу вночі + 3°, вдень +9°, невелика хмарність. У неділю – невелика хмарність, вночі +1°, вдень +5°, легкий дощ.

У Вінниці в суботу буде невелика хмарність. Температура повітря 0°…+7°, дощ. У неділю температура буде 0°…+6°, невелика хмарність.

У суботу в Одесі буде невелика хмарність, температура вночі +1°, вдень +9°. У неділю – невелика хмарність, +4°…+8°.

У Харкові в суботу температура вночі складе 0°, вдень +5°, похмуро, суцільна хмарність, дощ. У неділю стовпчики термометрів покажуть +2°…+6°, невелика хмарність.

У Дніпрі в суботу – похмуро, суцільна хмарність, температура вночі -1°, вдень +7°. У неділю температура становитиме + 3°…+ 8°, невелика хмарність.

У Сімферополі в суботу – невелика хмарність, 0°…+8°. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, +3°…+9°.

Жителів Маріуполя в суботу чекає ясна погода, температура вночі +1°, вдень +5°. У неділю вночі очікується +3°, вдень +5°, похмуро, суцільна хмарність.

У Краматорську в суботу буде невелика хмарність. Температура вночі -1°, вдень +9°. У неділю практично безхмарно, вночі + 4°, вдень +9°.

У Сєвєродонецьку завтра буде похмуро, суцільна хмарність, температура вночі -1°, вдень +9°. У неділю – практично безхмарно, температура складе +5°, вдень + 9°.

Погода в Україні 19 лютого / фото УНІАН

Погода в Україні 20 лютого / фото УНІАН

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде похмуро, суцільна хмарність, температура вночі +1°, вдень до +4°, невеликий дощ. У неділю вночі температура становитиме -3°, вдень стовпчики термометрів покажуть +2°, хмарно з проясненнями.

У Моршині на Львівщині в суботу буде похмуро, суцільна хмарність, вночі +5°, вдень +8°, невеликий дощ. У неділю – похмуро, суцільна хмарність. Температура складе 0°…+7°.

У Трускавці в суботу буде похмуро, невеликий дощ, температура до +10°. У неділю – хмарно з проясненнями, температура 0°…+8°.

У Сваляві завтра очікується похмура погода, до +4°, невеликий дощ. У неділю – похмуро, можливий сніг з дощем, -4°…+3°.

У Затоці в суботу – хмарно з проясненнями, вночі 0°, вдень +10°. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, температура +5°…+9°.

У Бердянську в суботу буде ясно і безхмарно, температура до +6°. У неділю – похмуро, суцільна хмарність, температура +4°…+8°.

unian.ua

19.02.2022 09:26
Переглядів: 506
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.