На Тальнівщині директорці первинки хочуть приватизувати друге службове житло - Вісті Черкащини

На Тальнівщині директорці первинки хочуть приватизувати друге службове житло

«Для нових лікарів житла немає, а головній лікарці однієї службової квартири замало»

Сьогодні у Тальнівській міськраді орган приватизації розглядав питання приватизації другого службового житла площею (122,9кв.м) для директорки Тальнівського ЦПМСД Ганни Данилюк. Адже головна лікарка звернулась до міськради з вимогою приватизувати ще одне службове житло за адресою вулиця Скворцова 19 у Тальному. Хоча керівниця первинки у 2016 році приватизувала вже одну службову квартиру площею 33,9 кв.м, але цього виявилось замало.

Орган приватизації розглянувши питання Данилюк, не підтримав його. Мотивуючи це тим, що не усі лікарі мають і по одній квартирі, а Данилюк хоче відразу дві. На роботу у Тальнівську райлікарню має приїхати працювати спеціаліст, на думку працівників міськради, перспективніше було б йому надати це житло.

Не зважаючи на рішення органу приватизації, міський голова Василь Сідько, однопартієць Ганни Данилюк із ВО «Черкащани» виніс це питання на виконком, який засідатиме сьогодні об 11.00.

Чи нададуть Данилюк приватизувати будинок площею 122,9 кв.м у Тальному стане відомо на засіданні виконкому, про що проінформуємо згодом.

На думку сімейних лікарів, яким теж потрібне житло, мати дві службових квартири це занадто!

–Для нових лікарів житла немає, а головній лікарці однієї службової квартири замало, – коментують колеги Данилюк.

 

Олександр ГРИГОРУК

27.11.2020 10:03
Переглядів: 3510
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.