На Черкащині уряд визначив 8 опорних лікарень

15 січня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Повідомляє cherkassy.today Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні. Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій. На Черкащині до переліку увійшло 8 закладів охорони здоров’я:

✅Комунальне некомерційне підприємство “Звенигородська центральна районна лікарня” Звенигородської районної ради

✅Комунальне некомерційне підприємство “Золотоніська районна багатопрофільна лікарня” Золотоніської районної ради

✅Комунальне некомерційне підприємство “Канівська центральна районна лікарня” Канівської районної ради

✅Комунальне некомерційне підприємство “Корсунь-Шевченківська центральна районна лікарня” Корсунь-Шевченківської районної ради

✅Комунальне некомерційне підприємство “Смілянська міська лікарня” Смілянської міської ради

✅Комунальне некомерційне підприємство “Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги”

✅Комунальне некомерційне підприємство “Уманська міська лікарня” Уманської міської ради

✅Комунальне некомерційне підприємство “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради” Однією з головних умов формування переліку стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати 1 годину. До переліку включено заклади охорони здоров’я, що відповідають вимогам або можуть бути підвищеними до багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування першого або другого рівня, що забезпечуватимуть:

✅безпечність медичної допомоги на основі доказової медицини;

✅своєчасність доступу до медичної допомоги;

✅економічну ефективність, яка полягає у забезпеченні максимально можливої якості медичної допомоги за умови раціонального та ощадливого використання ресурсів. Ці заклади матимуть належне робоче навантаження та забезпечать належний рівень безпеки пацієнта.

12.02.2020 14:24
Переглядів: 1285
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.