На Черкащині порахували, скільки в області захисних споруд - Вісті Черкащини

На Черкащині порахували, скільки в області захисних споруд

На Черкащині проводять інвентаризацію захисних споруд цивільного захисту населення. Їх в області налічується 357. Пише: provce.ck.ua

Про інженерний захист населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру поінформував начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Юрій Скоробогатов.

Із загальної кількості захисних споруд, 142 – сховища, 62,83 тис. осіб. Ще 215 – протирадіаційні укриття, місткістю 62,8 тис. осіб. За результатами перевірок у 2019 році, 277 захисних споруд були оцінені на рівні «готові» та «обмежено готові», що становить 68% від загальної кількості. «Не готові» – 81 захисна споруда, тобто 22 % від загальної кількості.

В Управлінні цивільного захисту відзначають, що станом на 1 грудня цього року в області проживає 1 млн 235 тисяч осіб. Всі вони підлягають укриттю у фонді захисних споруд цивільного захисту, у тому числі найбільша працююча зміна – 46,54 тис. осіб. В інших спорудах подвійного призначення фонду (пристосовані споруди – підвали та інше) можливо укрити 1 млн 885 тис. осіб.

Крім того, проведено технічну інвентаризацію захисних споруд, як об’єктів нерухомого майна. Йдеться про 297 одиниць із 357 наявних, що складає 83,2%. З них до державної власності належить 94, до комунальної – 145, до приватної – 67 (середній показник по Україні – становить 68%). Повністю завершена технічна інвентаризація захисних споруд у Драбівському, Золотоніському, Канівському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Лисянському, Маньківському, Монастирищенському, Смілянському, Тальнівському, Уманському, Чигиринському районах та містах Умані та Каневі.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

30.11.2019 00:29
Переглядів: 449
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.