На Черкащині можуть посилити карантин локально

Черкаська область поки що залишається у «помаранчевій» зоні, проте карантин можуть посилити у декількох територіальних громадах.

Про це повідомив голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко в Facebook 8 квітня.

За його словами, перевищення показників за рівнем захворюваності на COVID фіксується в Черкасах, Умані, Смілі, Каневі; Звенигородській, Черкаській, Уманській РДА, а також дев’яти територіальних громадах області.

«Черкащину МОЗ поки що залишає в помаранчевій зоні. Але ми стежимо, де ситуація з коронавірусом найбільш критична, і де фіксуються перевищення показників. Наразі є проблеми в Черкасах, Умані, Смілі, Каневі; Звенигородській, Черкаській, Уманській РДА, а також дев’яти територіальних громадах області. Тому на обласній ТЕБ та НС ми наполегливо рекомендуємо громадам, що розташовані в цих районах, ввести додаткові обмеження. Важливо розуміти відповідальність громад у цьому процесі, адже помаранчева зона передбачає рекомендаційний характер. Але, як на мене, очікувати погіршення ситуації не можна. Потрібно діяти зараз. Сподіваємось на розуміння місцевих громад і швидкість прийняття рішень. Адже оперативність у цій ситуації відіграє важливу роль», – написав Скічко.

Пише: slovoidilo.ua

 

08.04.2021 15:33
Переглядів: 440
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.