Міського голову Черкас нагородили медаллю «Будівничий України»

Міського голову Черкас Анатолія Бондаренка нагородили найвищою відзнакою Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка — медаллю «Будівничий України».
«Сприймаю цю нагороду передусім як відзнаку спільної праці нашої громади, усіх, хто щодня відстоює українську ідентичність, нашу мову, культуру, історичну пам’ять і право бути собою.

У час, коли Україна виборює своє майбутнє, особливо важливо тримати міцний національний фундамент — берегти свої цінності, підтримувати українське слово й виховувати молодь у повазі до власної держави», – зазначає міський голова Черкас.

procherk.info
Читайте також: Ігор Новицький: партнерство з CEJA відкриває нові можливості для молодих фермерів України
Читайте нас також в Telegram!

