Міського голову Черкас нагородили медаллю «Будівничий України» - Вісті Черкащини

Міського голову Черкас нагородили медаллю «Будівничий України»

Міського голову Черкас Анатолія Бондаренка нагородили найвищою відзнакою Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка — медаллю «Будівничий України».

«Сприймаю цю нагороду передусім як відзнаку спільної праці нашої громади, усіх, хто щодня відстоює українську ідентичність, нашу мову, культуру, історичну пам’ять і право бути собою.

731147416_1447565393844627_4701563805521543807_n

У час, коли Україна виборює своє майбутнє, особливо важливо тримати міцний національний фундамент — берегти свої цінності, підтримувати українське слово й виховувати молодь у повазі до власної держави», – зазначає міський голова Черкас.

731093955_1447565360511297_8805467758403038464_n

procherk.info

Читайте також: Ігор Новицький: партнерство з CEJA відкриває нові можливості для молодих фермерів України

Читайте нас також в Telegram!

25.06.2026 11:51
Переглядів: 165
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.