Голова ОТГ на Черкащині поширює в соцмережі картинки з символом російської агресії

Валентина Примак, голова Баштечківської ОТГ Жашківського району поширює у «Фейсбуці» картинки з так званою «георгіївською стрічкою». Повідомляє ПРОЧЕРК

Нагадаємо, що так звана “георгіївська” або “колорадська” стрічка стала символом російської агресії проти України, починаючи з весни 2014 року.

У червні 2017 року президент Петро Порошенко підписав зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо диференційованої адміністративної відповідальності за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки.

Закон про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки набув чинності 15 червня 2017 року.

Згідно із законом, за публічне використання, демонстрацію чи носіння георгіївської стрічки або її зображення передбачені штрафи від 850 до 2,550 гривень. Повторне порушення закону впродовж року карається штрафом від 2,550 до 5,100 гривень або адміністративним арештом до 15 діб.

У соцмережі дописувачі звернули увагу на поширення відповідних картинок головою ОТГ і деякі листівки вона таки прибрала, інші лишилися до 9 травня.

До речі, народний депутат від “Опозиційної платформи – за життя” Нестор Шуфрич зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, яким пропонує скасувати заборону на так звану “георгіївську стрічку”.

Проєкт закону, згідно з даними сайту парламенту, вже внесений в Раду та отриманий на розгляд її керівництвом.

11.05.2020 13:38
Переглядів: 466
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.