Чому заклади освіти працюють під час карантину

Формат навчання у школах і садках в Україні змінювати поки не планують. Повідомляє gazeta.ua

У школах хворіють менше 1% учнів, персоналу та вчителів, повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та страхування Михайло Радуцький.

“На думку ВООЗ, влада має дозволяти традиційне навчання в школах та садочках і закривати їх тільки за найкритичніших ситуацій. За даними МОЗ, у школах хворіють менше 1% учнів, персоналу та вчителів. Тож наразі діти навчаються, і змін не планується”, – зазначив Радуцький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи загрожує дитсадкам в Україні робота онлайн

Відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти заборонено у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим Covid-19 перебуває більш як 50% учнів та персоналу закладу освіти.

В Україні запустили проєкт для розвитку дошкільнят і підготовки їх до школи НУМО. Ініціативу впровадило Міністерство освіти спільно з ЮНІСЕФ, повідомив у Telegram міністр освіти Сергій Шкарлет.За його словами, в межах кампанії НУМО розробили спеціальні інструменти, які допоможуть гармонізувати розвиток дошкільнят і підготувати їх до школи.

19.11.2020 10:39
Переглядів: 1323
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.