Черкащина відзначилася рекордною кількістю парків

Газета «Сегодня» здійснила дослідження, спираючись на дані державної статистики. Згідно зі статистичними даними, кожна область перемогла у певній номінації.

На Черкащині зафіксували найбільшу кількість парків порівняно з іншими областями України: загалом це 23 парки, зокрема й видатна «Софіївка».Значно менш «зеленою» виявилася сусідня Житомирщина, яка натомість прославилася найзначнішою вирубкою лісів.

Тваринництво найбільш популярне на Вінниччині – тут зафіксовано рекордну кількість худоби, чого не скажеш про Миколаївщину, де нарахували найменше свиней. Затяте землеробство здобуло славу Хмельниччині, бо саме там протягом 2015 року зібрали найбільше сої, і, звісно, Херсонщині, яка спромоглася виростити рекордну кількість овочів.

Найскрутніше становище – на Харківщині, де панує найвищий рівень безробіття, хоч найнижчі зарплатні зафіксовано на Тернопільщині.

Найдекомунізованішою виявилася Полтавщина , адже там знесли найбільше пам’ятників Леніну.

Нагадуємо, що найбільший пам’ятник Леніну на неокупованій території України – висотою 19,8 метрів – було демонтовано 2016 року у Запоріжжі.

23.01.2017 13:26
Переглядів: 492
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.