Черкащина налагоджує партнерські зв'язки з чехами

Нещодавно Черкащину із робочим візитом відвідала делегація Чеської Республіки. Відвідати нашу область запросила організація “Міжнародна дипломатична місія народної дипломатії”, повідомляє Діловий регіон.

У межах візиту представники Чехії відвідали навчальні заклади, а також ознайомилися із роботою комунальних медичних установ – обласною та дитячою лікарнями.

– Черкащина зацікавлена розширювати напрямки співпраці з регіонами Чехії та стати надійним та стратегічним партнером у сфері економічного, наукового та промислового співробітництва, – зазначив голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко.

За словами депутата Парламенту Чеської Республіки Петера Ґаздіка, на сьогодні вже є бажання обмінюватися досвідом, організовувати відрядження чеських медиків, освітян, студентів до черкаських фахівців і навпаки, аби набувати нових вмінь та навичок.

Результатом зустрічі стала домовленість щодо підписання угоди про співробітництво Черкаської ОДА та Злінським краєм Чеської Республіки.

<img src='Довідково.‘ class=’aligncenter’/>

На сьогодні в області працюють 7 чеських компаній, в які інвестовано близько 20 млн дол США. Це сфери сільського господарства, харчової промисловості, виробництва мінеральних утеплювачів, нерухомого майна, діяльності спортивних клубів.

У 2006 році із Злінським краєм Чеської Республіки підписала Угоду про співробітництво Львівська обласна державна адміністрація.

01.11.2019 11:47
Переглядів: 741
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.