Черкасець став володарем Кубку світу з біатлону і лижних гонок

Національна паралімпійська збірна команда з лижних перегонів та біатлону спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору стала переможцем змагань Кубку світу, що з 18 до 22 березня проходив у м. Саппоро (Японія).

Загалом, у доробку українських паралімпійців 33 високі нагороди, серед яких: 11 золотих, 9 срібних та 13 бронзових медалей. Другою стала команда Франції (4 золоті медалі), на ІІІ місці команда Німеччини (3 золоті нагороди). Паралімпійці США – на ІV місці.

«Бронзу» з лижних гонок на дистанції 5 км виборов наш талановитий спортсмен Вовчинський Григорій із результатом 13:04.3. Тож за підсумками зимового сезону 2016-2017 року, Україна посіла І місце в світі!

Григорій Вовчинський (на фото – справа) в складі збірної України тріумфував на змаганнях у Японії.

24.03.2017 17:26