Місцеві вибори можуть відбутися до нового року

В Офісі президента обговорюють можливість проведення місцевих виборів 8 грудня, повідомляє “Українська правда“.

Деталі: Відзначається, що на Банковій дискусія з цього приводу ще продовжується, але, схоже, “бліцкриг продовжиться”.

Раніше один з депутатів “Слуги народу” Олександр Качура, який наразі займається питанням відставки ЦВК, в інтерв’ю УП не виключав варіанту, що місцеві вибори можуть бути навесні, коли, як очікується, закінчиться процес децентралізації.

Передісторія:

* Чергові місцеві вибори повинні відбутися 25 жовтня 2020 року.

16 липня парламентський представник Зеленського Руслан Стефанчук заявляв, що Офіс президента розглядає можливість проведення дострокових місцевих виборів.

* Очільниця партії “Голос” Юлія Клименко заявляла, що її політична сила не підтримує ідею позачергових виборів до місцевих рад у 2019 році.

* 21 липня після оголошення даних національного екзит-полу щодо парламентських виборів президент Володимир Зеленський сказав “стосовно місцевих виборів не розслаблятись”.

* 23 липня голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що що місцеві вибори в Україні пройдуть таки у 2020 році.

* 9 вересня стало відомо, що президент Володимир Зеленський направив парламенту подання про дострокове припинення повноважень ЦВК.

* В поданні він вказує, що комісія “неодноразово проявляла недостатню виваженість або навіть політичну упередженість”. На доказ цьому він наводить рішення ЦВК про відмову в реєстрації 28 кандидатів у народні депутати.

* Верховна Рада може розглянути подання президента Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень членів ЦВК 12 вересня.

13.09.2019 23:02
Переглядів: 511
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.