Гороскоп від Ольги Соломки з 28 січня по 3 лютого - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 28 січня по 3 лютого

Овен (21.03 – 20.04)

Невелике непорозуміння з коханою людиною може дещо затьмарити позитивний настрій цього тижня. Втім, вихід із ситуації знайдете швидко, підете на взаємні поступки, і, зрештою, знову у стосунках запанує лад і спокій.

Тілець (21.04 – 20.05)

Всі ті мрії, що колись вам здавалися нереальними, цього тижня можуть здійснитися. Якимось чином ваші кишені поповняться дзвінкою монетою і ви зможете собі дозволити все чи майже все із давнього списку бажань.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Приємні люди з вашого оточення потурбуються про те, щоб ви почувалися добре: потрібними, наповненими, коханими і забезпеченими усіма благами цього світу. Та й бізнес йде вгору, наповнюючи вас впевненістю і грошима.

Рак (22.06 – 22.07)

На початку тижня вам доведеться переробити чимало роботи, але це буде дуже натхненна і цікава праця, сповнена радості і навіть гострих відчуттів. А ближче до п’ятниці вже можна і розслабитися – діяльність не вимагатиме вашого напруження.

Лев (23.07 — 23.08)

Навколишній світ вас не дуже цікавитиме, адже вам потрібно буде прийняти важливе рішення, яке вимагатиме потужної роботи розуму. Тож цей тиждень буде сповнений зосередженості і заглиблення в себе.

Діва (24.08 – 22.09)

Гарний час для обдумування напрямків і планування. Також надійде обнадійлива інформація щодо ваших статків та х примноження найближчим часом. Кінець тижня підходить для родинного свята і спілкування з друзями.

Терези (23.09 – 23.10)

Зараз у вас багато сил, і ви готові ділитися енергією з усіма. Велика вірогідність потрапити у теплу компанію веселих людей, де ви перебуватимете у центрі уваги і всіх дивуватимете і надихатимете.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Намітивши колись шлях вперед, ви і забули про цей план Х. І ось вам прийде нагадування, що ваші давні наміри починають досягати цілі. Нині ви радітимете і почуватиметесь переможцем на гребені слави і успіху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Перша половина тижня підходить для заглиблення в себе для того, щоб прислухатися до інтуїції і розібратися в собі. А після четверга вже можна і на люди виходити, і брати участь у якихось святах та веселощах.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Обставини раптово поставлять вас перед необхідністю зробити важливий вибір, пов’язаний із діяльністю. Можливо, вам запропонують підвищення. І тут уже ви вирішуйте чи задовольняти свої амбіції, чи ще трохи почекати і підрости.

Водолій (21.01 – 19.02)

Хтось намагатиметься вас вивести з рівноваги, дратуватиме навіть своєю присутністю, але вам нині важливо зберегти спокій і впевненість. Робіть свою справу, виконуйте свої обов’язки не відволікаючись на різні нюанси.

Риби (20.02 – 20. 03)

Цей тиждень ви ніби проживете одне маленьке, але наповнене життя – від початку, від задуму якогось проекту і аж до його повного втілення. І отримаєте неймовірні враження і чималий досвід. Не забудьте лише про безпеку.

Ольга Соломка

28.01.2019 08:42
Переглядів: 610
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.