Гороскоп від Ольги Соломки з 25 по 31 березня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 25 по 31 березня

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня можете отримаити від родини матеріальну підтримку і можете навіть зробити перші кроки у створенні додаткового джерела прибутку. Інвестуєте, скажімо, певні кошти в якесь обладнання чи приміщення, яке вам потрібне для бізнесу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Довго розкачуватиметесь на початку тижня, час тягтиметься дуже довго і всі процеси зависатимуть, але десь із четверга все шалено прискорюється і вам здаватиметься, що ви переробили всю роботу, з якою раніше за місяць вправлялися. Можлива раптова поїздка.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете потрапити на якесь святкування чи велике збіговисько людей, охоплених однією ідеєю. І є вірогідність і самим захопитися, і стати частиною якої великої справи. Також матимете нагоду долучитися до обговорення і створення цікавих концепцій.

Рак (22.06 – 22.07)

Почуватиметесь ви дуже сильно і натхненно, адже отримаєте цього тижня важливу перемогу, яка дозволить вам впевнено почуватися в будь-яких обставинах. Сил наберетеся стільки, що вам до снаги будуть найскладніші завдання.

Лев (23.07 — 23.08)

Хай навіть які авторитети вас нині критикуватимуть, але вам то – до шмиги, адже перебуватимите в дуже стійкій і сильній позиції завдяки власній впевненості у правоті. А у вас за спиною будуть надійні захисники, які нададуть моральної і матеріальної підтримки.

Діва (24.08 – 22.09)

Хтось підбурюватиме вас до протистояння, провокуватиме на різкі рухи і висловлювання щодо інших. І хоч вам подобатиметься це відчуття куражу і звільнення від напруги, проте, це тимчасове полегшення. Вмикайте логіку і обирайте мирний шлях.

Терези (23.09 – 23.10)

Катається, як сир у маслі – нині це про вас. Почиваєте собі на лаврах, отримуєте цілком заслужені почесті, подарунки, гроші. І тут де до вас надходять і нові цікаві пропозиції, які можуть вас привести до хороших результатів і нових звершень.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Початок тижня підходить для відвідувань різних офіційних закладів і протокольних заходів, де ви можете показати себе з найкращого боку. Щоправда, весь цей офіціоз вам це може швидко набриднути і ви віддасте перевагу дружній вечірці у вузькому колі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Хоч у вас зараз і чимало рутинної роботи накопичилося, проте існування певних приязних стосунків додають вам сил і натхнення на виконання навіть найнудніших дій. Можете замислитися над створенням власного невеликого бізнесу.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Початок тижня може виявитися досить напруженим – вам захочеться трохи повоювати з колегами і конкурентами, показуючи свій потенціал і професіоналізм. Зрештою, досягнувши мети, ви заспокоюєтесь і можете навіть усамітнитися десь у спокійному місці.

Водолій (21.01 – 19.02)

Довга пауза, яку ви взяли на роздуми, не може тривати вічно. Наважтеся вже на рішучий крок, і зараз набагато важливіше вибрати не те куди йти, а як швидко це зробити. Так, буде непросто, доведеться взяти на себе якусь відповідальну і тяжку роботу.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зустрічі зі старими друзями принесуть не лише задоволення і приємні спогади, а й цілком конкретні результати. Вас чи то здивують якимись щедрими подарунками, чи то ваші давні приятелі додадуть вам нових ідей як знайти гарно оплачувану роботу.

Ольга Соломка

25.03.2019 10:12
Переглядів: 678
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.