Гороскоп від Ольги Соломки з 18 по 24 лютого - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 18 по 24 лютого

Овен (21.03 – 20.04)

Прийшов час освоювати нові дороги і напрямки діяльності, бо старі шляхи вже вами всі вивчені і стоптані. Виявіть усю свою рішучість і наполегливість для того, щоб не звернути знову на манівці, а розпочати нове життя впевнено, з мажорної ноти.

Тілець (21.04 – 20.05)

Невелика пауза може дещо уповільнити ваш рух, але вона настає у вашому житті не випадково. Адже саме зараз вам потрібно переосмислити чимало речей і подивитися на себе і своє життя без емоційно, немов трохи збоку, для того, щоб зрозуміти, що ж насправді вам потрібно.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Перед вами відривається досить широке поле можливостей. Надійдуть дуже привабливі пропозиції, які вам розширять горизонти. І головна складність – вибрати серед цієї кількості все найкраще і перспективне, передбачити, який із запропонованих варіантів принесе вам найкращі результати.

Рак (22.06 – 22.07)

На самому початку нових звершень холодний розрахунок допоможе вам тверезо оцінити ситуацію, правильно вибудувати стосунки і прокласти вірний шлях до мети, яка може бути дуже сміливою і амбітною. Цього тижня також можливі підказки і щедра допомога від всесвіту.

Лев (23.07 — 23.08)

Нині не рекомендується бути ощадливими у почуттях – відкрийте своє серце на повну, бо, здається, весна для вас уже прийшла завдяки новим знайомствам. Тож використовуйте цей час для того, щоб насолоджуватись цим приємним спілкуванням і новими емоціями.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви настільки зациклилися на усьому серйозному і відповідальному, що вже і забули, як веселитися і відпочивати, тож для повноти щастя цього тижня вам потрібна весела компанія і трохи вільного часу. Так і виі душею відпочинете, і тілом розслабитеся, і нових вражень наберетеся.

Терези (23.09 – 23.10)

Тяжка і наполеглива праця нині не лише заповнює вільний час і дає засоби до існування, але й дає можливість прославитися. Ви опинитеся у колі ваших прихильників, які ловитимуть кожне ваше слово і прислухатимуться до кожної вашої думки. Починайте формувати свій фан-клуб.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Вигідні пропозиції, які до вас прийдуть цього тижня, доведеться ретельно розглядати. Не хапайте те, що видаватиметься вам занадто вигідним, краще зверніть увагу на ті, які будуть більш безпечними і там, де вам спокійно працюватиметься

Стрілець (23.11 – 21.12)

Нині варто заспокоїтися, розслабитися і зосередитися на собі, своїй родині, здоров’ї. Приміром, пройти якісь профілактичні обстеження, санаторне лікування чи просто включити режим тиші дл того, щоб послухати свою інтуїцію і набратися сил.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Нові ідеї і розумні рішення, що приходять у вашу світлу голову, піднімають вас до нових вершин, звідки відкриваються прекрасні перспективи, у тому числі пов’язані із міжнародними контактами і з повним здійсненням того, про що ви так давно мріяли.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вже час підніматися кар’єрними сходами вгору. І цього тижня усі процеси прискоряться і ви можете раптово опинитися при новій роботі і новій посаді. Хоча, не виключено, що це буде або родинний бізнес, або хтось із родичів зробить вам протекцію.

Риби (20.02 – 20. 03)

Готуйтеся до того, що вашу діяльність немов розглядатимуть під мікроскопом, висловлюватимуть критичні зауваження. І у зв’язку з цим, можна буде очікувати серйозних змін у роботі. Втім, можете бути спокійними – ваш професіоналізм візьме гору.

Ольга Соломка

17.02.2019 19:58
Переглядів: 759
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.