Гороскоп від Ольги Соломки з 15 по 21 жовтня

Тароскоп з 15 по 21 жовтня від .

Овен (21.03 – 20.04)

Пропозиція, яку ви отримаєте цього тижня, покладе початок нового етапу у житті. І у вас буде привід замислитися над тим, хто ви нині є, чим займаєтесь і куди просуваєтесь. І, при бажанні, змінити все завдяки новій ідеї, яку вам захочеться втілити.

Тілець (21.04 – 20.05)

Ваш стан нині вам дозволяє грати в лотерею чи казіно – вам нейовірно щаститиме, як у дрібницях, так і у великих справах. Нарешті ви отримуєте винагороду за давні досягнення, різні премії, подяки, які підкріплюються не лише красивими словами, але й грошовим еквівалентом.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Триває непреривний грошовий потік – від зовсім маленьких сум чи зекономлених коштів до досить значних вливань чи подарунків, які вам зроблять просто так. А ще буде гарна нагода зібратися чималою дружньою компанією і відсвяткувати якийсь прекрасний привід.

Рак (22.06 – 22.07)

Невелика пауза на початку тижня потрібна для вирішення певних питань, над якими потрібно як слід порозмірковувати і прийняти важливе рішення. А далі вже піде легше – передбачаються зустрічі із цікавими людьми, на яких ви вразите усіх своїми чеснотами і талантами.

Лев (23.07 – 23.08)

Родинне життя вимагатие не лише проявів любові, але й відповідальності. Це коли любов проявляється в мудрості, приміром, розумному обмеженні, а не вседозволеності. Вдалими будуть мандри, переїзди і все, пов’язане з дорогами і пересуванням.

Діва (24.08 – 22.09)

Нова грошова ідея заполонить вашу уяву і ви будете присвячувати увесь свій вільний час розробці концепції нового бізнесу. Який, до речі, може стати початком родинної справи, що не лише на деякий час захопить вас та ваших близьких, але й принесе у сім’ю хороші гроші.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви почуватиметесь так, немов потрапили у пришвидшене кіно – події нині розгортаються дуже швидко і ви маєте усі шанси піднятися на рівень вище, ніж були. Приміром, обійняти якусь високу посаду чи раптом опинитися у добірному товаристві високоповажних людей.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Цей тиждень підходить для мандрів і гарного відпочинку у спокійному і соняному місці. Словом, велика ймовірність опинитися десь на курорті і побути там у розслабленом стані для того, щоб привести до тями тіло, емоції і думки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Саме час створювати надійне фінансове і матеріальне підгрунтя для життя. Приміром, купувати нерухомість, чи зайнятися створенням власного бізнесу чи ще якогось пасивного доходу. І допоможе вам у цьому мудра і досвідчена жінка, яка розуміється на фінансах.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви схильні розпорошувати свою увагу, адже стільки нині потрібно зробити, і наче все важливе. Але варто розставити пріорітети і зосередитися на чомусь одному і надзвичайно важливому. Досягнете мети у цьому напрямку – і одразу й інші спарви будуть вирішені.

Водолій (21.01 – 19.02)

Нині вам потрібно тісно співпрацювати із державними органами: чи то до якихось чиновників по роботі доведеться звертатися, чи якісь домашні справи з владними структурами вирішувати. Запасіться розумінням, терпінням і мудрістю – вони вам знадобляться.

Риби (20.02 – 20. 03)

Схоже на те, що цього тижня нарешті здійсниться якась велика мрія вашого дитинства. Згадайте, про що ви мріяли, якими себе бачили і зробіть хоч крок у тому забутому напрямку, а все світ вам у цьому допоможе. Причому станеться це досить просто і навіть буденно.

20.10.2018 19:03
Переглядів: 582
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.