Гороскоп від Ольги Соломки з 11 по 17 лютого - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 11 по 17 лютого

Овен (21.03 – 20.04)

Приємні враження від спілкування з коханою людиною гарантовані. Ваше серце відкрите для любов і нових вражень, ви готові вчитися і пізнавати найпотаємніші аспекти цього життя. Можете отримати добрий знак про те, яким світлим і прекрасним буде ваше майбутнє.

Тілець (21.04 – 20.05)

Раптово на вас накинеться слава, успіх і неймовірне відчуття внутрішньої сили, завдяки яким ви можете і гори звернути. Здійснюються ваші найсміливіша бажання, збільшується ймовірність зарубіжних подорожей на дуже вигідних для вас умовах.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Спокій та врівноваженість принесуть вам задоволення та достаток. Чим спокійнішими і поважнішими ви будете цього тижня, тим ви отримаєте більше дивідендів у вигляді грошей, подарунків, майна та усіляких інших гараздів. Можете вже планувати роботи на землі – будівництво, ремонти чи посадки.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви починаєте більше спілкуватися з людьми, перебувати у цікавому товаристві – зустрічі із друзями, близькими чи прихильниками триватимуть увесь тиждень. І вони вам, окрім приємних вражень, принесуть оригінальні нові ідеї та просування ваших починань.

Лев (23.07 — 23.08)

Перша половина тижня буде спокійною і навіть ледачою — можете багато розслаблятися і відпочивати. Аж раптом із середи почнеться активізація і вам доведеться багато працювати, показувати усі свої таланти і навіть ризикувати, аби отримати якісь гарні результати.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви дійшли вже до тієї межі, коли все старе у житті треба викидати за борт, як баласт, і розпочинати все з чистої сторінки. І цього тижня до вас надійдуть кілька нових, цікавих і перспективних пропозицій, які можуть покласти початок вашого нового шляху.

Терези (23.09 – 23.10)

Здається, нині доведеться увязатися у якусь виробничу колотнечу для того, щоб показати, що ви можете відстоювати свої кордони і не дозволяєте на собі їздити. Також перед вами постане проблема серйозного вибору напрямку подальшого руху у сфері роботи.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Минулі досягнення і попередня робота принесуть гарні гроші. Все те, над чим ви колись працювали, нарешті можна буде монетизувати, або ж боржників врешті замучить совість і вони повернуть вам те, що колись заборгували.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей тиждень може вас підняти на нечувані висоти, хоча спочатку ніщо не віщуатиме грандіозного тріумфу — вся робота відбуватиметься непомітно і ніби всередині вас. Але ви набудете такого магічного стану, що і самі незчуєтеся, як опинетеся на вершині світу.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Будьте нині уважні до того, з ким спілкуєтеся, обирайте позитивних, творчих і натхненних людей, оминаючи проблемних. Це вам принесе успіх, адже люди, у яких горять очі зарядять вас ще й силою-силенною енергії та нових ідей, що принесуть гроші.

Водолій (21.01 – 19.02)

Загалом тиждень буде звичайним робочим, проте сповненим впевненості і позитивного настрою. Але знайдіть час на подорож, оскільки навіть невелика мандрівка може підказати як створити новий перспективний проект, який у майбутньому має принести хороші результати.

Риби (20.02 – 20. 03)

Цього тижня ваша щедрість не знатиме меж — ви ділитиметеся фінансовим та матеріальним достатком із близькими вам людьми і це приноситиме вам задоволення. Також можливі зустрічі з родиню, якісь спокійні сімейні свята, дружні вечірки.

Ольга Соломка

11.02.2019 09:20
Переглядів: 663
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.