Гороскоп від Ольги Соломки з 11 по 17 березня

Овен (21.03 – 20.04)

Завзяття, з яким ви візьметесь за нову справу, дивуватиме і ваше оточення, і вас самих. Але ви вже, схоже, зробили свій вибір, перейшли, так би мовити, на бік світла і тепер рветесь у бій, зносячи на своєму шляху усі перепони. Вмикайте інколи логіку, так, для профілактики.

Тілець (21.04 – 20.05)

Розумний підхід до справи допоможе вам і вашій родині у бізнес-справах. Ви станете джерелом блискучих ідей, які вас збагатять. Щоправда, для їх реалізації, можливо, доведеться вирушити десь за кордон. Але ця подорож буде варта того.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Удача усміхатиметься на всі 32 – щедрий всесвіт ділиться з вами грошима і гарними можливостями їх здобути, примножуючи ваші статки. Якийсь щасливий випадок призведе до того, що ви станете ще більш впевненішими у матеріальному і фінансовому плані.

Рак (22.06 – 22.07)

Відстоювання своїх кордонів і прав нині стане вашим пріоритетним завданням. Ви переконаєтесь у тому, що справедливість таки існує, і що це неймовірний кайф, коли правда – на вашому боці. Обов’язково відсвяткуйте перемогу у колі друзів.

Лев (23.07 — 23.08)

Вас переповнюють емоції, пов’язані із родиною та особистим життям. Ви – щасливі і наповнені цим неймовірним відчуттям, коли все складається так, як ви і мріяли, коли всі навколо щасливі і ви раді долучитися до цього щастя і стати ще його одним промінчиком.

Діва (24.08 – 22.09)

Довга мовчанка не врятує вас від прийняття рішення, тільки дещо відстрочить час Х, щоб зібратися з думками. Тож, швидше вже вирішуйте, яким шляхом іти і оголошуйте про це на весь світ. Роботи стане більше, але і задоволення від неї також отримаєте неабияке.

Терези (23.09 – 23.10)

Зробіть все, щоб взяти паузу на цей тиждень і відсвяткувати День святого ледацюги: спіть скільки хочеться, займайтесь усім, чого душа забажає, хай навіть це комусь видаватиметься чимось аж надто екстраординарним. Вам потрібен цей творчий відпочинок і релакс.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

В’ялуватий початок тижня вам може не дуже сподобатися, проте, вже ближче до середи ви набиратимете обертів і набиратиметесь сил і натхнення. І вже наприкінці тижня, коли всі відпочиватимуть, у вас розпочнеться бурхлива активна діяльність.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Перша половина тижня сприятлива для будь-якого переміщення – чи це будуть подорожі, відрядження, переїзди. Всі вони пройдуть спокійно, безпечно, цілей буде досягнуто досить легко і з повним задоволенням усіх сторін по усім аспектам

Козеріг (22.12 – 20.01)

Не спішіть зараз нікуди, залишайтеся у спокої та рівновазі, все одно справи будуть переноситися, зустрічі відкладатися. Краще побудьте наодинці зі своїми думками і знайдіть собі два-три нових способи заробити ще грошей, які вам скоро можуть знадобитися.

Водолій (21.01 – 19.02)

Заплануйте собі розмірений і спокійний тиждень, коли треба буде підбити якісь підсумки і прикинути подальші плани, особливо потребуватимуть вашої уваги земля і нерухомість. Тобто купуйте насіння, садіть розсаду, плануйте посадки і облаштування дачі.

Риби (20.02 – 20. 03)

Час пройде весело, під знаком святкування якихось родинних торжеств, де ви виступатимете не лише як гість, але й демонструватимете свої професійні навички і творчі здібності. Ближче до вихідних запал спаде і вам буде спокійніше.

Ольга Соломка

10.03.2019 21:18
Переглядів: 770
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.