Гороскоп від Ольги Соломки з 1 по 6 квітня - Вісті Черкащини

Гороскоп від Ольги Соломки з 1 по 6 квітня

Овен (21.03 – 20.04)

Зараз вас уже ніхто не зупинить – ви розвинули шалену швидкість, і, озброївшись рішучістю, долаєте одну перешкоду за іншою. На додачу ще й свій гострий розум застосовуєте для того, щоб обійти суперників і гострі кути спротиву.

Тілець (21.04 – 20.05)

Цього тижня на вас очікує спокійна і виважена робота, розрахована на майбутнє. Ви із задоволенням і навіть певною розслабленістю будете планувати свої звершення і робити певні кроки, які б додали вашому життю наповненості і задоволення.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настає дуже сонячний і щасливий час, особливо для тих, хто задумався про створення власної родини. Можете отримати пропозиції руки і серця, впустити в своє серце любов і зрозуміти, що це таке – спільне життя у злагоді і взаєморозумінні.

Рак (22.06 – 22.07)

Вам цього тижня дещо набридне ваш затишний і маленький світ, сповнений щастя і рожевих поні, і ви вирішите піти у великий світ для того, щоб розширити свої враження і збільшити можливості. І світ цей буде до вас надзвичайно прихильним.

Лев (23.07 — 23.08)

Вирушайте нині у мандри чи відрядження, хоч недалечко і ненадовго. Зараз вам конче необхідно оновити враження, розвіятися, а ще загострити увагу і всі інстинкти. Під час подорожі доведеться працювати ліктями і доводити свої законні права.

Діва (24.08 – 22.09)

Готуйтеся до того, що ваше життя може досить суттєво змінитися і причиною цього будуть ваші вчинки у минулому. Якщо ви були справедливі і вчиняли мудро, то і зміни відбудуться на вашу користь. А неправда і хитрощі нині примножаться і вилізуть назовні.

Терези (23.09 – 23.10)

На початку тижня будуть тривалі розмірковування і вагання – а чи туди я йду, і чи треба це все мені взагалі. Втім, ближче до вихідних десь візьметься рішучість і ви таки приймене певне рішення, яке вас цілком задовольняє – і зараз, і в майбутньому.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ділові зустрічі цього тижня будуть дуже приємним, а ще перспективними – ваші співрозмовники здатні не лише чимало наобіцяти, а ще й втілити свої обіцянки в життя і сприяти вашому швидкому кар’єрному та фінансовому зростанню.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Розслабтесь і не намагайтесь щосили рватися у бій, адже цей тиждень більше підходить для спокійної і вдумливої роботи над собою, коли ви начебто нічого не робите, занурюєтеся в себе у пошуках сили і відповідей. І, зрештою, їх знаходите.

Козеріг (22.12 – 20.01)

По наповненості важливими справами цей тиждень може запамятатися надовго. Адже вам нині належить зібрати усі свої сили і врешті вирішити якесь дуже складне і марудне завдання, можливо навіть якимось дуже незвичним шляхом.

Водолій (21.01 – 19.02)

Початок тижня може видатися тяжким фізично – накопичилося чимало роботи яку все ж доведеться розгрібати. Але ви напружитеся і подолаєте цей завал. А потім настане розслаблення, активізуються емоції, загостряться почуття і, зрештою, серце співатиме від любові.

Риби (20.02 – 20. 03)

Родинне життя виходить на перше місце по важливості. І які б справи вас цього тижня не турбували, сім’я вимагатиме уваги, але й даватиме вам ту силу і натхнення, які вам зараз так потрібні. А ідеї, що народяться у вашому рідному колі можуть знадобитися і на роботі.

Ольга Соломка

01.04.2019 23:02
Переглядів: 643
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.