Винуватцю ДТП в Лисянці ледь не вчинили самосуд - Вісті Черкащини

Винуватцю ДТП в Лисянці ледь не вчинили самосуд

Резонансне ДТП на лисянському базарі, про що вже повідомляло наше видання, могло закінчитися плачевно для його винуватця – 21-літнього жителя Лисянки Андрія Добровольського. Його ледь врятував від розлюченої юрби батько, місцевий підприємець, заховавши у своєму авто.

Про це розповів очевидець Віталій Шпильовий, який був сам готовий, як він каже, «прибити на місці цього мажора місцевого розливу», побачивши, що він натворив. «У мене досі перед очима ця жахлива картина: по дорозі, заставленій на обочинах ятками з товаром, мчить на високій швидкості бусик. Потім свист, скрегіт металу, розтрощені автівки, розкидані ятки, крики постраждалих… Моя мама-пенсіонерка, яка прийшла по полуницю, опинилася в центрі цього божевілля. Не встигла відскочити і одержала перелом променевої кістки, численні забої.

Сам водій, живий-здоровий, дивився на всіх скляними чи то від наркотиків, чи від алкоголю очима, і не розумів, чого від нього хочуть. А хотіли постраждалі й небайдужі свідки одного – відплати. Бо таки, і це визнає й сама поліція, цей молодик вже дістав лисян своїми вибриками з кримінальним душком. На нього навіть завели кілька справ, однак досі ніякого покарання так і не було.

Може, й за скоєне ДТП не буде, бо Добровольського я бачив вже через кілька днів на волі, в новій автомашині, задоволеного життям. Я ж буду добиватися, аби воно йому медом не здавалось, бо за все у цьому житті треба платити. Рано чи пізно».

Степан ВІЗІРЕНКО

10.07.2018 10:39
Переглядів: 1503
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.