Відома лікарка-стоматолог із Лисянщини відсвяткувала 65-річний ювілей

Жанна Євгеніївна Муха, яка днями святкувала свій 65-літній ювілей, вже давно вважає село Боярку на Лисянщині своїм рідним домом, хоч народилася далеко звідси – у Рівненській області. З відзнакою закінчила Київський медичний інститут, де на п’ятому курсі зустріла своє кохання на все життя – Володимира Муху. За направленням вони обоє потрапили на Лисянщину, яка стала для подружжя і місцем роботи, і острівцем сімейного щастя. Тут обзавелися вірними друзями, один з яких, Микола Супрун так висловився про свою землячку: «Мабуть, з усіх слів, які є у нашому словнику, буде замало, аби її численні пацієнти змогли висловити свою вдячність, повагу своєму лікарю-стоматологу від Бога. Разом з ними Жанна Євгеніїна більше 40 років переживала хвороби і нещастя, брала на себе відповідальність за їх здоров’я і раділа, коли вони одужували. Високий професіоналізм, компетентність та енергійність – ось ті риси, які зробили її авторитетною, шанованою і впізнаваною людиною не лише в Боярці. Про неї знають навіть у Києві, де проживає наша родина». Микола Супрун і його дружина – голова правління Українського фонду миру, колишній народний депутат Людмила Супрун тепло привітали сільську лікарку з її ювілеєм.
Жанна Євгеніївна розділила свій професійний шлях разом із своїм чоловіком Володимиром, який багато років очолює Боярську лікарську амбулаторію. За рівнем надання медичної допомоги жителям 11 сіл вона є однією з кращих у районі.
Разом подружжя народили і виховали двох чудових дітей, які продовжили справу батьків, мають прекрасних онуків. Не дивлячись на роки і зайнятість, Жанна Муха встигає брати участь в громадському житті села, пише вірші, і дякує Богу, що свого часу привів її, як вона каже, «на благословенну Лисянщину».

Іван СМОЛІЙ

09.07.2020 17:44
Переглядів: 2769
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.