Вчителі Лисянщини з грошима, а у медиків – дефіцитна дірка

У Лисянський район надійшла додаткова державна субвенція на галузь освіти, тож заборгованості по заробітній платі вчителям та техпрацівникам навчальних закладів вдасться цьогоріч уникнути. Про це повідомили на черговій сесії районної ради минулого тижня.

На жаль, такої приємної новини не дочекалися працівники медичної галузі району. Головний лікар Лисянської ЦРЛ Олександр Ніколюк проінформував депутатів, що лише на заробітну плату медикам району до кінця року не вистачає 2,5 мільйони гривень. Щоб привести у відповідність штат працівників медичних закладів Лисянщини до асигнувань, передбачених державою на цю галузь, потрібно звільнити з роботи сімдесят осіб. Працівники районної лікарні почергово змушені йти у неоплачувані відпустки, аби хоч таким чином зменшити дефіцитну дірку.

Депутати районної ради підготували звернення до уряду, до народних депутатів, обраних по наших округах, з проханням посприяти у виділенні з державного бюджету коштів, щоб запобігти створенню заборгованості.

Голова районної ради Ярослав Попко виступив з ініціативою напрацювати звернення депутатів районної ради до колег Лисянської та Бужанської громад з проханням долучитися до співфінансування медичної галузі задля її збереження.

Іван СМОЛІЙ

14.11.2019 12:03
Переглядів: 699
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.