У Лисянському будинку дитячої творчості загубилися ”мертві душі”

Чи то попелиця їх занесла, чи даються взнаки наслідки глобального потепління, але в Лисянському будинку дитячої та юнацької творчості вже три роки, як вияснили слідчі з Черкас, таки мешкають «мертві душі». Цікаво, що вони час від часу матеріалізувалися, і тоді з районного бюджету зникають чималенькі суми грошей, виділених на заробітну плату нібито керівникам гуртків цієї установи.

А керівники (як вияснилось у ході слідства, таких аж чотири) несправжні, підставні, і в штаті будинку творчості ніколи перебували. Зате на цих осіб була заведена розрахунково-платіжна відомість, в якій фігурували суми грошового забезпечення в сумі 4-5 тисяч гривень на кожного. Схема незаконного збагачення стара як світ, але збоїв не давала. Однак рано чи пізно все таємне стає явним. Тим паче у такому маленькому містечку як Лисянка.

В ході досудового розслідування вияснилось що, далі (цитуємо) «за попередньою змовою посадові особи відділу освіти райдержадміністрації та посадові особи будинку дитячої та юнацької творчості, починаючи з 2014 року по теперішній час, незаконно привласнили грошові кошти шляхом нарахування та виплати заробітної плати підставним особам».

Наразі справа розглядається в Придніпровському районному суді Черкас.

Степан ВІЗІРЕНКО

12.09.2017 16:00
Переглядів: 2024
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.