У Лисянці відновлено спортивну базу

В Лисянці днями завершили реконструкцію адмінбудівлі центрального стадіону «Колос». Загальна сума проекту – 1,2 млн. грн. Кошти було залучено з районного і обласного бюджетів.

Завдяки реалізації проекту старе приміщення змінило не лише свій зовнішній вигляд на сучасний. Будівлю повністю утеплено, замінено вікна, збудовано мережу водопостачання, водовідведення та опалення, встановлено новий енергозберігаючий котел на твердому паливі та бойлери для нагріву води. Відремонтовано внутрішні кімнати: облаштовано роздягальні, санвузли і душові для двох команд, тренажерний та зал для гри в настільний теніс (із відповідним приладдям), кімнати для розміщення адміністрації місцевої ДЮСШ, інвентарну, кімнати для розміщення суддівської колегії та відпочинку із телевізором і зручними диванами тощо.

Слід зазначити, що у відновлення спортивної бази вкладено не лише бюджетні кошти. Товаровиробники з Уманського району закупили нові меблі для кімнат, райдержадміністрація потурбувалася про забезпечення твердим паливом, від федерації футболу області отримали в подарунок футбольні м’ячі. Гості із Смілянщини подарували набір тенісних ракеток, а обласна рада – волейбольні м’ячі.

Степан ВІЗІРЕНКО

02.01.2018 16:51
Переглядів: 641
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.