Шанувальники фотографа в Лисянці зібрали йому кошти на новий фотоапарат

76-літній Володимир Остап’юк з Лисянки на Черкащині – людина унікальна і майстровита. В минулому – слюсар-вентиляційник, фрезерувальник, тесля, покрівельник. Весь багатоквартирний будинок, де він мешкає, дивувався, як він, без будь-якої допомоги, самотужки засклив і утеплив балкон на четвертому поверсі, де облаштував зимовий сад для цитрусових, якими завжди радо пригощає гостей.

Але це, як жартує Володимир Паладійович, «приховані таланти». Протягом багатьох десятиліть його на Лисянщині знають як неперевершеного фотографа. Працював фотокореспондентом у районній газеті, а вийшовши на пенсію повністю присвятив себе фотомистецтву. Придбавши старенького комп’ютера, чоловік щодня викладає у Фейсбук результати свого «фотополювання», на яке він вирушає ще до схід сонця. Ще лише проснувшись, лисяни милуються світлинами першого снігу, росяними світанками, фоторепортажами із різних заходів, які проводяться в селищі. Це вже стало як ритуал, як порція доброго настрою до смачної вранішньої кави. Але останнім часом фотознімки талановитого майстра стали все рідше з’являтися в мережі Інтернет. Як виявилося, його фотоапарат безнадійно зламався, а на мізерну пенсію придбати новий він не може. Дізнавшись про це, шанувальники таланту Володимира Остап’юка – Світлана Луценко, Лариса Свістула, Наталія Бесараб, Яна Маньківська, Тарас Шевченко, Світлана Гордієнко, сім’я Миколи та Надії Гаврилюків з синами Василем і Олесем, Володимир Вербицький та інші, хто побажав залишитися невідомим, зробили добру справу. Зібрали достатню суму коштів на новий фотоапарат і передали йому.

«Це мене ще раз переконало, що моє захоплення і мої роботи потрібні людям в цей нелегкий час. Справа, в яку я вкладаю свою душу, знаходить відгук в шанувальників гарних знімків нашого рідного краю, нашої прекрасної української природи. Мрію про той день, коли настане Перемога, і я зможу створити фотогалерею воїнів-земляків, яка має бути розміщена на найвиднішому місці в селищі», – сказав розчулений майстер.

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: Бригаді військових, у якій служить боєць із Тальнівщини, потрібні кошти на тепловізор

Читайте нас також в Telegram!

23.11.2022 13:32
Переглядів: 802
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.