Скільки платять малозабезпеченим сім’ям?

Байдуже, що багато платять. Зате мало отримують

Найнижчі доходи в лисянських малозабезпечених сімей. Через відсутність робочих місць

Середньомісячний розмір виплати малозабезпеченим сім’ям сьогодні по області складає в середньому 2446,4 грн. При цьому, найбільші розміри виплат на одну сім’ю у Лисянському районі – 3350,9 грн. Не набагато кращі показники у Жашківському – 3048,6 грн. та Канівському районах – відповідно 3048,6 грн. та 2978,6 грн. Вони свідчать про найнижчі рівні доходів населення у цих регіонах.

І навпаки, найменші середні розміри виплат отримують малозабезпечені сім’ї в Черкасах – 1996,7 грн. в місяць, Умані – 2076,5 грн., Смілі – 2090 грн., Корсунь-Шевченківському – 2078 грн.

Малозабезпеченою сім’єю у нашій країні вважається сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Право сім’ї на цю допомогу залежить не лише від доходів, але і від її майнового стану, зайнятості працездатних членів родини та інших факторів. На жаль, 276 таких родин на Лисянщині, у яких проживає 381 дитина, не можуть похвалитися ні статками, ні стабільною роботою. За віком це, в основному, молоді люди, які перебиваються випадковими заробітками, хоча більшість з них могли б працювати і забезпечувати свої сім’ї. Але основна проблема – відсутність робочих місць, і її доведеться вирішувати владі району спільно з роботодавцями вже найближчим часом.

Олександр ЩЕРБАТЮК

07.11.2017 12:48
Переглядів: 1869
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.