Побитому невідомими фермеру з Лисянщини вручили підозру про злочин - Вісті Черкащини

Побитому невідомими фермеру з Лисянщини вручили підозру про злочин

Побитого фермера з Лисянщини Руслана Коваленка самого можуть посадити до в’язниці. На початку лютого йому вручили підозру за нібито самовільне зайняття землі.

Нагадаємо, у селі Журжинці Лисянського району через урожай соняшника побили 38-річного фермера Руслана Коваленка. Інцидент трапився 2 вересня. Зі струсом мозку та опіками очей його «швидкою» доправили до лікарні. За кілька годин до події Коваленко намагався перешкодити чужому комбайну зібрати збіжжя. Планував підпалити автівку й себе. На полі були присутні активісти з черкаської громадської організації. Їх постраждалий називає рейдерами. Саме вони нібито й напали на нього.

Нині чоловік досі оговтується від тих подій та готується до нових судів.

Мене підозрюють, що я нібито організатор якоїсь злочинної групи, – обурюється Коваленко. – Начебто не люди засівали поле, а конкретно я. На мою думку, це робиться для того, аби я не позивася до людей, які зацікавлені у продажі збіжжя. Я ледь домігся, аби була порушена справа про нанесення тяжких тілесних ушкоджень. До цього хуліганам закидали легкі тілесні. Я маю 5 переломів основи черепа після кульового поранення. Але ж правоохоронці не можуть розслідувати це все проти себе.

Урожай, зібраний на полі в Журжинцях, нібито вже проданий, хоча кримінальна справа досі розслідується.

Все зерно, що було на відповідальному зберігання, вже продане, – впевнений Коваленко. – А воно мало б зберігатися, поки триває розслідування.

В прокуратурі наполягають, що власники урожаю мають понести покарання, бо засівали на полі історико-культурної спадщини. Хоча в документах Держгеокадастру ці ділянки такими раніше не значились.

Руслан Коваленко тепер очікує на міру запобіжного заходу. За його словами, суд з цього приводу має відбутися вже за кілька днів.

Анатолій БУЗИНА

10.03.2021 16:46
Переглядів: 3533
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.