Пилип Будьонний підготував більше тисячі автомобілістів

У селі Виноград на Лисянщині 78-літнього Пилипа Васильовича Будьонного (на знімку) знають як майстра-будівельника, електрика, педагога, але він вважає головним своїм досягненням те, що підготував, як каже, пів району водіїв. Протягом багатьох років він очолював місцеву автошколу.
– За рік, бувало, випускали по дві-три групи водіїв різних категорій. Загалом, водійські права вручив більш як тисячі автомобілістів. – згадує він. – Я кожного свого учня знав особисто, і з усіма зберіг дружні стосунки. Вже будучи на пенсії щоразу коли вони проїжджали мимо мого двору, обов’язково сигналили, передаючи привіт.
Пилип Васильович – людина весела й говірка, що, на його думку, дуже важлива риса для людини, яка сідає за кермо, бо «бути автомобілістом – це не лише професійно керувати автомобілем, а й уміти спілкуватися, заряджати бадьорістю людей». За кермом автомобіля, він пам’ятає себе чи не все своє свідоме життя. За винятком років армійської служби, яка проходила на далекому острові Куба, де навчав військових цієї країни навиків роботи з технікою.

Іван СМОЛІЙ

25.10.2020 11:22
Переглядів: 680
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.