Привабливий і насичений літній відпочинок - Вісті Черкащини

Привабливий і насичений літній відпочинок

Літо в розпалі, кожен його день дарує неповторні сонячні дні. Дітлашня після канікул ще довго сумуватиме за прохолодною річкою, тінистим лісом, соковитими вишнями, а головне – за друзями, яких враз з’явилося так багато і з якими не хотілося розлучатися.

В дитячому християнському таборі «Острів пригод», де цього року відпочивала рекордна кількість дітей – 62, за тиждень перебування в наметовому містечку подружилися хлопчики й дівчатка з Лисянщини, Кіровоградщини, Черкас, Києва.

– Ми вже 16 років виїжджаємо в мальовничу місцину під Хижинцями, розбиваємо намети, облаштовуємо кухню під відкритим небом, спортивні майданчики, і …ласкаво просимо на острів пригод. Цілий тиждень діти ніби справді на казковому острові, без батьків, комп’ютерів, міського шуму. Зате на чистому повітрі, з молитвою починаємо і закінчуємо свій день, а протягом його – ігри, розваги, купання в ставку, – розповів директор табору Микола Натьос. – Щороку така форма відпочинку приваблює все більше бажаючих. Живе спілкування з чудовою природою, щедро дарованою нашому краю Богом, вечори біля багаття і пісні під гітару – таке запам’ятовується на все життя.

В таборі цього року було п’ять загонів за віковими категоріями від шести до сімнадцяти років. Всі вони разом залюбки брали участь у «Веселих стартах», конкурсі «Міс лісова красуня», збирали цілющі трави, власними руками створювали вироби з бісеру, дерева, пластиліну в щоденних майстер-класах. І, звичайно, добряче нагулявши апетит, поспішали до їдальні під кронами дерев. А там кухарі Людмила Микитченко та Світлана Костенко вже чим їх тільки не частували! Зізналися, що найбільше смакували дітям капусняк, коржі з часником і медом, кавуни, персики, банани… І жодна страва за час роботи табору не повторилася!

За інформацією відділу молоді і спорту РДА, в районі вже оздоровилися більше 1300 школярів. Більшість – в пришкільних таборах. У серпні за путівками поїдуть відпочивати категорійні діти в «Артек» та «Молоду гвардію».

Олександр ЩЕРБАТЮК

31.07.2017 08:33
Переглядів: 1993
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.