Першими від коронавірусу на Лисянщині почали потерпати літні люди

На Лисянщині з початком осені все частіше почали фіксувати пацієнтів з коронавірусною інфекцією. Особливо в останні дні в Лисянці, Дібрівці, Винограді, Боярці і Чаплинці. З словами лікаря-епідемолога Марії Галепи хворі – люди переважно літнього віку та приїжджі.

У цьому контексті актуальним залишається заклик вакцинуватися, адже щеплення – єдиний спосіб здолати пандемію. «На жаль, у нас дуже великим є відсоток населення, який сумнівається у вакцинації. Як правило, це – жертви пропаганди антивакцинаторів. Ще одна категорія населення – це ті, хто чекає лише на певні види вакцин, бо в людей чомусь склалось упередження щодо вакцин, які виготовлені в Китаї чи Індії. Хоча, з іншого боку, гнатися за відсотками вакцинації і колективним імунітетом – не варто. Краще зосередитись на групах ризику, де є великі шанси перетікання хвороби у важку форму – максимально вакцинувати потрібно їх», – вважає Марія Галепа.

На Лисянщині наразі вакциновано близько 6 тисяч жителів. За тиждень до пунктів щеплення приходить 500-600 бажаючих захиститися від підступної хвороби.

Іван СМОЛІЙ

15.09.2021 15:50
Переглядів: 729
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.