Перемога над ворогом – сімейна справа вважає подружжя з Лисянки

Володимир і Єлизавета Дишлюки з Лисянки на Черкащині, хоч уже й пенсійного віку, щиро вірять у те, що кожна людина може змінити цей світ та здійснити на перший погляд неможливе. Адже змогли, кажуть, тільки одружившись, за якихось два тижні, удвох звести на колишньому сміттєзвалищі стіни свого будинку, зуміли, попри інертність багатьох жителів вулиці, домогтися облаштування дороги. Обоє беручкі, небайдужі, з творчою уявою. Вони не розуміють своїх ровесників, які вийшовши на пенсію, обмежили себе диваном, телевізором, рибалкою. Про те, що життя після 60 тільки починається, Дишлюки доводять своїми повсякденними добрими справами.

–З початком АТО на Донбасі ми допомагали ЗСУ коштами, а коли росія пішла війною, я вирішив записатися в територіальну оборону, – розповів Володимир Павлович. – Однак, вочевидь, не підійшов за віком, тож з Лізою вирішили відкрити свій фронт. Народилася ідея – робити для бійців м’ясну тушонку, та не звичайну, а таку, яку вони знали з дитинства, домашню. Таку, щоб від одного запаху котилася слина. Виробництво наладили швидко, адже досвід мали, щоправда в невеликих об’ємах. Відвезли першу партію до Гуманітарного центру в Лисянці. Там нашу ініціативу підтримали. На сьогодні вже виготовили більше 200 банок консервації. Робота триватиме до повної перемоги над ворогом. Для бажаючих можемо навіть дати короткий практичний урок як швидко, якісно і смачно приготувати для наших захисників тушковане м’ясо.

Волонтерство Володимира і Єлизавети Дишлюків має свою особливість: вони закупляють м’ясо для приготування тушонок на ринку. А кошти для цього Володимир залучає з продажу на тому ж ринку своїх виробів – корморізок, автоклавів, які вже не один рік користуються попитом у жителів Лисянщини. Про умільця з вулиці Садової у Лисянці йде добра слава: він може дати друге життя будь-якому безнадійному іржавому двигуну, змайструвати домашній фонтан, розуміється в радіотехніці, гарно малює – певний час навіть працював художником-оформлювачем.

Для Єлизавети Василівни кумиром є відома співачка і волонтер із Шполянщини Руслана Лоцман, яка активно підтримує українську армію. «Сьогодні так важливо не зрадити поклику душі, який однаково проявляється і в співаків, і в бізнесменів, і в нас, простих людей – робити все можливе і навіть неможливе для перемоги над ворогом. А нагородою за наші старання стане спокій дітей та щасливе дитинство внуків», – підсумувала нашу розмову мама і бабуся.

Олександр ЩЕРБАТЮК

Читайте також: Жителька Тальнівщини в’яже іграшки на замовлення, а вирученими коштами допомагає чоловіку військовому

Читайте нас також в Telegram!

 

24.06.2022 12:51
Переглядів: 2789
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.