Олександр Галушка не хоче сидіти ”як миша під віником”

Діяльність заступника голови Лисянської районної ради Олександра Галушки сприймається в штики місцевим чиновниками, він стверджує, що на нього почастішали спроби тиску з боку правоохоронних органів.

Причину посадовець бачить у своїй принциповій позиції щодо розподілу коштів районного бюджету, викритті фактів безгосподарності в структурних підрозділах РДА, послідовному відстоюванні думки і твердій переконаності, що в районі має бути не одна територіальна громада, як планується.

– Люди звикли сидіти на потоках, – каже Олександр Степанович. – Скажімо, бюджет освіти – 45 мільйонів гривень. Є чому прилипати до рук. У районній державній адміністрації залишилися старі кадри ще з часів нинішнього голови облради Олександра Вельбівця. Вони в штики сприймають будь-яку спробу зробити розподіл бюджетних грошей чесно й прозоро. Зараз повитягали старі кримінальні справи проти мене й натякають, що процес може запуститися інтенсивніше, якщо я не перестану втручатися в їхню діяльність.

Заступник голови районної ради вважає, що на Лисянщині має бути створено чотири громади.

– Така кількість дозволить зберегти в селах важливі соціальні об’єкти, сприятиме розвитку інфраструктури населених пунктів, а фактор конкурентності між громадами лише прискорить там процес позитивних змін. Я за це й ратую, буваючи в селах і зустрічаючись з людьми. Але, вочевидь, це комусь не подобається.

Олександру Галушці вже погрожували відкриттям кримінальної справи, з’являються компрометуючі матеріали в ЗМІ.

– Чомусь на світ білий витягають різний компромат саме зараз, намагаючись закрити рота і змусити сидіти тихо, як миша під віником. Однак, це ми вже проходили, але висновків, на жаль, не зробили, – констатує він.

Олександра Галушку обрали до районної ради від Радикальної партії Ляшка. До обрання він працював начальником управління.

Григорій ДИШКАНТ

07.02.2017 16:39
Переглядів: 2101
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.