На Лисянщині змагалися за кубок дефлімпійської чемпіонки

У спортивному залі Бужанської школи цими вихідними відбулися традиційні змагання з волейболу серед жіночих команд за перехідний кубок дворазової дефлімпійської чемпіонки з пляжного волейболу, уродженки Бужанки Олени Онокало.

Як розповів тренер Олексій Галкін, у змаганнях брали участь 5 команд: дві команди випускниць Бужанської школи – «Юність» та «Випускники», команда школярів КОЗ «Бужанський НВК», команда села Почапинці та Богуславський гуманітарний коледж. Зустрічі проходили за змішаною системою. Команди шляхом жеребкування були розподілені на дві підгрупи. Головним суддею турніру був заслужений тренер України Василь Черниш.

Після групового турніру у матчі за 3 місце зустрілись «Юність» (с. Бужанка) – Почапинці. Перемогу святкували дівчата з Почапинець.

Найцікавішою і найдраматичнішою стала фінальна гра турніру: «Випускники» – «Богуславський коледж». Перша партія була за гостями, а в другій перемогли бужанські дівчата. В третій партії відбулися справжні волейбольні баталії, бужанські випускниці вирвали перемогу з рахунком 15:13 і здобули Перехідний кубок.

Нагороди вручали: дворазова дефлімпійська чемпіонка Олена Онокало та голова Бужанської громади Валентина Стадник. Переможці та призери отримали кубки, грамоти та медалі. Всі учасники отримали смачні торти.

Володарями кубку стали: Тетяна Приходько, Вікторія Чередник, Інна Шуляка, Каріна Шуляка, Аліна Нечипоренко, Оксана Тернова, Даяна Гуля і Дарина Базяк.

Іван СМОЛІЙ

09.03.2021 17:39
Переглядів: 552
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.