На Лисянщині встановили горіховий рекорд

На території Лисянського лісництва цієї весни у ході всеукраїнського флешмобу «Висади свої горіхи» було висаджено 1000 саджанців волоського горіха на загальній площі 3 гектари, які були вирощені самими лісівниками.

-Загальновідовий факт, що саме волоські горіхи є найкориснішими з усіх. Їхні плоди містять багато поживних речовин та корисних мікроелементів для організму людини. Тож нами було прийнято рішення висаджувати саме ці деревця, – прокоментував директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

До цієї акції долучився і Виноградський НВК спільно з ТОВ НВФ «Урожай». На екологічну висадку Благодійний фонд «Урожаю» безкоштовно надав 5157 саджанців волоських горіхів. В акції взяли участь родини, навчальні заклади, та громади Київської та Черкаської областей.

Працівники школи, учні разом з батьками та жителями села Виноград охоче взялись за роботу, і як результат – заклали цілий горіховий сад. Цей флешмоб зареєстрували у Книзі рекордів України у категорії «Масові заходи».

За умовами акції потрібно було зробити відеозвіт про початок, процес та результат. Далі відбувалося голосування за кращий відеозвіт у мережі Facebook, за результатами якого він отримав найбільше поширень та винагороду у розмірі 6000 гривень за перше місце.

Степан ВІЗІРЕНКО

16.05.2019 12:55
Переглядів: 640
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.