На Лисянщині відкрили сучасний центр надання адмінпослуг

У Бужанській територіальній громаді минулої середи було урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг. Виконавчим комітетом Бужанської сільської ради затверджено 151 послугу, яку зможуть тут отримувати жителі громади.

– Надання адміністративних послуг дуже важливий компонент пакету реформ децентралізації і головне у цьому своєчасне, повне та якісне надання адміністративних послуг населенню, – відзначила голова територіальної громади Валентина Стадник, – Ми рік тому ініціювали участь у четвертій фазі проекту «U-Бужанська LEAD з Європою». Було підписано спільну Угоду про партнерство Бужанської територіальної громади з Європейським Союзом та компанією «NIRAS Sweden AВ на замовлення Шведського агенства міжнародного розвитку. Ми дякуємо нашим європейським партнерам за комплексну допомогу, завдяки якій ми «з нуля» створили систему надання адміністративних послуг та максимально наблизили послуги до кожного мешканця нашої громади.

В Центрі продумано усі зручності: ширина дверей розрахована для інвалідного візка, встановлено бойлер, а відтак є і холодна, і гаряча вода, передбачено місце для пеленального столика. Тож тепер жителі сіл Бужанської ОТГ отримуватимуть всі адміністративні послуги в комфортних умовах, не вистоюючи в чергах у Лисянці, як було до цього. Все це показала і розповіла гостям – народному депутату України Сергію Нагорняку, заступнику голови Звенигородської районної ради Ярославу Попку, депутату обласної ради В’ячеславу Бабенку керівник Центру Наталя Мазана.

Під враженням від побаченого Сергій Нагорняк, зокрема, наголосив, що створення такого закладу, одного з небагатьох на виборчому окрузі, забезпечить на належному рівні швидке, доступне та якісне отримання адміністративних послуг для громадян та бізнесу, що, в свою чергу, є важливою частиною розвитку регіону. І пообіцяв привезти в Бужанку представницьку делегацію для вивчення досвіду.

Для організації благоустрою населених пунктів громади Ярослав Попко і В’ячеслав Бабенко подарували на потреби сіл, навчальних закладів та закладів культури дванадцять мотокіс. А Сергій Нагорняк привіз з Києва деревця сакури, які висадили на території сільської ради.

Олександр ЩЕРБАТЮК

16.04.2021 15:59
Переглядів: 868
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.