На Лисянщині відкрили новий футбольний майданчик - Вісті Черкащини

На Лисянщині відкрили новий футбольний майданчик

Минулими вихідними у Хижинцях на Лисянщині попри негоду відбулося справжнє свято спорту, за участю жителів навколишніх сіл, ветеранів АТО, молоді. А першим його акордом стало відкриття футбольного майданчика зі штучним покриттям, спорудженого на кошти місцевого і державного бюджетів, загальною вартістю 1 мільйон 430 тисяч гривень. У цій церемонії взяли участь голова облдержадміністрації Олександр Вельбівець та сільський голова Сергій Ярошевський, які оголосили про початок турніру з міні-футболу на честь воїнів АТО. Віднині він буде щорічно проводитися в Хижинцях.

У змаганнях за почесний кубок взяли участь команди з Лисянки, Хижинець, Чаплинки, Погибляка, Семенівки та Медвина Київської області. У впертій боротьбі перемогу здобули спортсмени Чаплинки, на другому місці – гості з Медвина, а на третьому – лисянська команда, яка складалася виключно з ветеранів АТО, і гравцем у ній також виступав Олександр Вельбівець (на знімку).

Всі команди, які брали участь у турнірі, одержали в подарунок футбольні м’ячі. Господарі свята подбали і про змістовний відпочинок – його учасники смакували солдатською кашею і запашним чаєм, насолоджувалися співом хижинського фольклорного колективу «Калина».

Степан ВІЗІРЕНКО

Фото з інтернету.

08.05.2019 09:34
Переглядів: 1016
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.