На Лисянщині семикласник здобув перемогу – віджався 120 разів

Минулої п’ятниці вже вдруге відбулися спортивно-патріотичні учнівські змагання на «Кубок пам’яті загиблих учасників АТО Лисянщини» з віджимання. Цього разу 82 учасники, які представляли 10 шкіл району, приймав Лисянський НВК.

Як і торік ініціатором проведення щорічних змагань з виконання силової вправи «згинання та розгинання рук в упорі лежачи» виступив спікер ГО «Спілка учасників АТО Лисянщини «Тікич» Володимир Бесараб. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Павличук, працівники райвійськомату, в.о. Черкаського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Волошин.

Силу і міць своїх рук спробували на підлозі спортзалу школярі різних вікових категорій – від 8 до 16 років причому не лише хлопці, а й дівчата. Олександр Білоус з Лисянського НВК віджався 104 рази, Валентин Почтовий з цієї ж школи – 94 рази. Серед дівчат найкращі результати також у спортсменок Лисянського НВК – Маліка Нечипоренко віджалася 65 разів, а Ангеліна Слинько – 57. Та абсолютним чемпіоном став семикласник Журжинецької філії Богдан Янков, який проявив волю до перемоги і віджався 120 разів. Йому і вручили Кубок пам’яті. Всі учасники змагань отримали подяки та солодкі призи, а призери – грамоти і грошові винагороди.

Нагадаємо, що торік одинадцятикласник з Лисянського НВК Сійовуш Мухаммедієв спромігся віджатися від підлоги 71 раз. Тож планка досягнень у цьому виді спорту піднімається, рівень його популярності зростає, і єдине побажання, яке висловили його організатори на майбутнє – активніше долучатися до змагань усім школам району. Тоді й спортивного азарту буде більше, і рекорди не забаряться.

Олександр ЩЕРБАТЮК

30.05.2019 10:18
Переглядів: 1626
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.