На Лисянщині рейдерське захоплення врожаю зупинив очільник ОДА - Вісті Черкащини

На Лисянщині рейдерське захоплення врожаю зупинив очільник ОДА

На фото Руслан Коваленко

Після рейдерського захоплення соняшникового поля у Журжинцях на Лисянщині, про що ми вже розповідали, фермер Руслан Коваленко опинився на лікарняному ліжку. Підлікувавшись, він розкрив деякі деталі того, що відбувалося на спірному полі і дав свою оцінку цьому резонансному випадку.

«Насамперед хочу висловити подяку всім, хто весь цей час вболівав за нас під час рейдерського захоплення врожаю. Це, як не прикро, відбулося не без підтримки працівників поліції, спецпризначенців. Рейдери мені погрожували зброєю, а коли я намагався перешкодити, побили, стріляли з травматичної зброї. На полі, де це відбувалося, також була присутня поліція, але в мене склалося враження, що вона на стороні крадіїв. Вони досягли своєї цілі і я декілька днів не міг їм протистояти, перебуваючи в тяжкому стані в лікарні. Щоб врятувати врожай, повернути комбайн, який арештувала поліція, звертався в усі установи, на усі «гарячі лінії».

За словами Руслана, у правоохоронних органах на всі його звернення були або ігнорування або безпідставні затягування. Каже, що відчув реальні дії лише від голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука, який зупинив незаконний збір урожаю на решті полів, та ініціював засідання антирейдерського штабу при Черкаській ОДА.

Очільник області Сергій Сергійчук нещодавно особисто виїздив в ті села, де нещодавно відбулось рейдерське захоплення врожаю фермерських господарств, зокрема, у Журжинці, вивчав ситуацію на місці і дав належну оцінку діям правоохоронних органів.

Іван ЧЕРНЕЦЬКИЙ

 

07.10.2020 09:05
Переглядів: 2209
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.