Лисянський аграрний ліцей – заклад великих можливостей - Вісті Черкащини

Лисянський аграрний ліцей – заклад великих можливостей

Щоб стати кваліфікованим фермером чи адміністратором, далеко їздити не треба. Лисянський професійний аграрний ліцей завжди відкриє двері для тих, хто дійсно хоче, щоб його справа переросла в щось більше.

Сьогодні в ліцеї налічується більше 300 студентів та 53 слухачі з підвищення майстерності. Кожного року ця цифра росте. Завдяки хорошій репутації тут можна побачити учнів з усіх районів Черкащини та навіть інших областей, а то й фермерів, які постійно вдосконалюють своє вміння. І дійсно, фермерська справа стала провідною в нашій країні і потребує все більше й більше молодих спеціалістів.

– Ми також подумали про дівчат, відкривши нові спеціальності – офіціант, адміністратор, оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних. На ринку праці такі професії стали дуже потрібними і добре оплачуються. Надаємо послуги і тим, хто хоче підвищити кваліфікацію, адже зараз такий час, коли дійсно потрібні фахівці, які добре розбираються в своїй роботі і мають належну освіту, яку ми і надаємо,- говорить директор ліцею Олександр Яцюк.

Для налагодженого навчання керівництво продумало все до деталей: безкоштовний гуртожиток поряд з навчальним корпусом, облаштовані по стандартах лабораторії та майстерні, сучасний комп’ютерний клас з доступом до Інтернету, великі угіддя (понад 200 гектарів), автодром, сільськогосподарська техніка, а також велика чисельність овець, свійських та диких свиней. В планах директора – розвести фруктові садки та розсадити невелику земельну ділянку під овочі для потреб їдальні.

Учні ліцею прославилися першими місцями в різних конкурсах. Наприклад: Ілона Драченко посіла перше місце в області у Всеукраїнському конкурсі імені Петра Яцика. В спортивних змаганнях ліцеїсти також не пасуть задніх, а культурне життя на високому рівні, адже, крім цікавих екскурсій, 33 студенти мали можливість безкоштовно поїхати в санаторій на Азовському морі на цілий місяць.

Кожний отримує щомісячну стипендію. Студенти забезпечені цілодобово – вихователями, психологами, охороною, медперсоналом.

Та основним є те, що діти можуть відчути тут не лише турботу та підтримку в усіх своїх починаннях, а й відкрити себе з іншої сторони, здобути кілька професій і впевнено йти до поставленої мети. Адже дружній колектив аграрного ліцею своїх студентів не залишає навіть після закінчення навчання.

Ірина РОТАЄНКО

11.04.2017 13:40
Переглядів: 976
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.