Лисянські резервісти відмінно стріляють з усіх видів зброї - Вісті Черкащини

Лисянські резервісти відмінно стріляють з усіх видів зброї

Згідно плану підготовки Збройних Сил України, з 3 серпня по 15 вересня на базі визначених військових частин відбулися навчальні збори резервістів. З Лисянського району на збори були запрошені Євген Пукаленко, Володимир Чумаченко, Віталій Микитюк, Микола Огневий, Роман Іщенко, Василь Шкляр та Віталій Вергуляцький.

– Ми представляли різні роди військ, але мета була одна – навчатися, вдосконалювати знання, навички та уміння, необхідні для виконання обов’язків військової служби під час особливого періоду, – розповів Віталій Вергуляцький, сільський голова Писарівки. – Підготовка резервістів здійснювалася з урахуванням отриманого бойового досвіду в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Ми до автоматизму відпрацьовували на полігонах навички стрільби з автоматичної зброї, гармат, зеніток, танків, взаємодії підрозділів, щоб у разі необхідності швидко зайняти своє місце в складі роти, батальйону, бригади і виконувати поставлені бойові завдання. Учасник АТО Микола Огневий, який має військову спеціальність навідник танка, влучно відстрілявся і заслужив подяку і грамоту від начальника генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка.

Варто зазначити, що за призваними на збори резервістами на весь час виконання ними обов’язків служби, включаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, зберігалося місце роботи, а також займана посада та середня заробітна плата. На час проведення навчань резервістів забезпечили повним комплектом речового майна та екіпірування, повноцінним триразовим гарячим харчуванням.

Довідково: військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву. Відбувається це в обов’язковому порядку на підставі вимог статті 17 Конституції України та Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”. Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці приписуються до військових частин, в яких вони проходили службу або інших військових частин за військово-обліковою спеціальністю та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах.

Олександр ЩЕРБАТЮК

01.10.2018 15:42
Переглядів: 775
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.