БУЖАНИ ЗДОБУЛИ КУБОК СВОЇ ЗЕМЛЯЧКИ

В Бужанській ЗОШ відбувся волейбольний турнір на перехідний кубок дворазової дефлімпійської чемпіонки з пляжного волейболу, випускниці школи Олени Онокало.

В розіграші кубку серед дівчат взяли участь команди:«Райська насолода» – с.Бужанка, «ДЮСШ – Бужанка», «Скибин» – Жашківський р-н, «Почапинці». У першому півфіналі зустрілися команди «Почапинці» та «ДЮСШ-Бужанка». Перемогли бужани з рахунком 2:1. У другому півфіналі «Райська насолода» з таким же рахунком перемогла «Скибин». У матчі за третє місце, скибинчани обіграли почапинчанок. Фінальна гра пройшла у напруженій та безкомпромісній боротьбі, «Райська насолода» перемогла «ДЮСШ – Бужанка» з рахунком 2:0 і здобула кубок. Серед дівчат відзначили кращих гравців – НелюГонтар («Райська насолода»), Каріну Шуляку («ДЮСШ – Бужанка») та Маргариту Пустільнік .

За кубок серед чоловіків змагалися три команди – «Будівельник», с. Бужанка, «Злагода» с.Почапинці, «Жашків СПШ №1». У першому турі «Будівельник» переміг «Злагоду» , у другому турі «Жашків СПШ №1» здобув перемогу над «Злагодою». Утретьому турі бужани з рахунком 2:0. святкували перемогу над гостями із Жашкова . Таким чином, володарем кубка стала команда «Будівельник» з Бужанки. Серед чоловічих команд також визначили кращих гравців – Олександа Довбиша («Будівельник»), Романа Бабенка («Злагода») та Сергія Левченка («Жашків СПШ №1»).

Призери отримали в подарунок від сільського голови Бужанки Валентини Стадник медалі, призи, грамоти та солодощі. Голова Лисянської РДА, депутат обласної ради Володимир Павличук подарував кожній команді волейбольного м’яча, а Бужанській школі – волейбольну сітку та м’яч.

З вітальним словом від імені Олени Онокало виступили її батьки – Володимир Іванович та Ольга Степанівна. Вони подякували за організацію турніру та чудову спортивну атмосферу яка панувала у спортивному залі.

Олександр Щербатюк

27.03.2017 13:32
Переглядів: 2527
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.