Лисянські боксери залишають ринг з перемогою

Лисянська команда боксерів, яку представляли ДЮСШ «Колос» та професійний аграрний ліцей, вкотре продемонструвала відмінний результат. Цього разу одержали перемогу у Всеукраїнському турнірі з боксу пам’яті чернігівського боксера Олега Соколова, який відбувся в його рідному місті 21-22 листопада. В змаганнях взяли участь понад 100 боксерів з Тернопільської, Київської, Черкаської та Чернігівської областей.

-В напружених поєдинках золоті медалі здобули Костянтин Момот та Віталій Труш. За крок до перемоги із срібною медаллю зупинився Станіслав Мальований, який у конкурентному фінальному двобої поступився місцевому боксеру із Чернігова, – розповів наставник команди Олександр Петренко. – Загалом, лисянські боксери показали дуже хороший результат.

23-24 листопада в місті Ватутіне відбувся ІІІ всеукраїнський турнір з боксу «Спорт проти війни!», організатором якого виступила ГО «Федерація боксу «КУЗНЯ». В змаганнях взяли участь 174 боксери із Кропивницького, Києва, Борисполя, Богуслава, Білої Церкви, Ржищева, Черкас, Умані, Тального, Золотоноші, Корсуня, а також команда Лисянського ліцею та ДЮСШ «Колос».

«Золото» цього турніру здобули лисянські боксери Артем Данелян, Максим Майгун, Михайло Смотрун, Богдан Доденко, Олександр Семенченко, Максим Палатай, Владислав Ситор, Сійовуш Мухаммадієв . «Срібло» змагань вибороли Данило Каюк та Микита Смотрун. «Бронза» – у Владислава Вахрушева.