Лисянщина потрапила в коронавірусну облогу - Вісті Черкащини

Лисянщина потрапила в коронавірусну облогу

Масштаби поширення коронавірусу багато жителів Лисянщини вже відчули на собі. За словами лікаря-епідеміолога Марії Галепи, ріст захворюваності збільшується в геометричній прогресії. Станом на 6 листопада було отримано 22 позитивних результати. У вересні було зареєстровано 32 випадки коронавірусної інфекції, а в жовтні – 78 випадків. 80 відсотків з них припадає на Лисянку. Одиничні випадки були у Жаб’янці, Погибляку, Чаплинці. Спалахи небезпечної хвороби спостерігалися в установах і організаціях, де велика скупченість людей, зокрема, серед медиків, вчителів, працівників управління соціального захисту населення, селищної ради. Основна маса хворих – люди після 60 років.

Сімейним лікарям коштує великих зусиль знайти вільне місце. Хворих з Лисянщини направляють на лікування до Шполи, Городища, Корсуня, Звенигородки. Інфекційне відділення у Бужанці, яке, до речі, пропонувалося закрити, перебуває в резерві на прийом хворих в разі ускладнення ситуації.

– Лисянка, якщо можна так сказати, потрапила в коронавірусну облогу, – коментує Марія Галепа. – Зросла смертність, особливо серед людей похилого віку. Я такого за мою багаторічну лікарську практику не пам’ятаю, щоб так стрімко поширювалася пневмонія. Зупинити це, на мою думку, може лише суворе дотримання карантинних заходів, як це було в березні-квітні цього року.

Під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Гуні відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де директори навчальних закладів висловили свої думки щодо переведення закладів освіти на дистанційне навчання. Комісія вирішила відділу освіти райдержадміністрації, рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад перевести заклади загальної середньої освіти на дистанційну форму навчання з 9 по 20 листопада включно.

 Іван СМОЛІЙ

11.11.2020 17:50
Переглядів: 656
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.