Лісівники на Лисянщині облаштували шість кілометрів дороги - Вісті Черкащини

Лісівники на Лисянщині облаштували шість кілометрів дороги

Одним із пріоритетних напрямків роботи лисянських лісівників є облаштування лісових доріг. Адже хороша лісова дорога – це, перш за все, запорука оперативності та продуктивності роботи підприємства в цілому.

Так, цього року лисянські лісівники облаштували 6 км лісової дороги на території Шевченківського лісництва. Всі роботи з організації було проведено силами працівників лісгоспу та за власні кошти підприємства. Варто зазначити, що облаштування «лісової артерії» проводилося на основі існуючої дороги, яка вже давно потребувала ремонту. Лисянські лісівники розширили узбіччя, зачистили територію від зайвої рослинності, прогрейдували, підсипали і вирівняли.

Як зазначають лісівники, гарно облаштована лісова дорога дає можливість на належному рівні охороняти насадження від лісопорушень, підвищувати рівень виконання комплексу лісогосподарських, лісозахисних і лісокультурних робіт. Окрім того, це економія паливно-мастильних матеріалів та подовження терміну експлуатації лісогосподарської техніки.

Мають лісові дороги ще й соціальне значення, адже сполучають тамтешні села або ж скорочують шлях між ними, тож місцеве населення теж активно користується ними.

«За останні три роки ми облаштували 9 км лісових доріг. Окрім того, постійно проводимо ремонт вже існуючих, аби підтримувати їх в належному стані. Перш за все, якісне дорожнє покриття гарантує безпеку руху автотранспортних засобів та забезпечує безперебійний процес лісогосподарювання у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов», – говорить директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

29.10.2019 10:00
Переглядів: 741
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.