Куплені жителями Лисянщини автомобілі рятують воїнів на фронті

Андрій Проців у Лисянському волонтерському центрі «Країна вільних» – один із найактивніших. З перших днів війни він узявся постачати військовим автомобілі та військову амуніцію. Окрім цього допомагає переселенцям їжею та одягом. У чоловіка є невеличкий бізнес – він виготовляє вироби з дерева, в основному альтанки, гойдалки, садові будиночки. До війни навіть дерев’яні церкви будував по всій окрузі.

– Зараз стало важко шукати гроші на всі потреби. Коли почали приїжджати переселенці, ми взялися допомагати їх розміщувати і шукати, чим годувати, – розповідає волонтер. Телефонував всім своїм друзям, аби допомогли вирішувати фінансові питання. Ми розвезли вже сотню тон допомоги і далі це робимо.

Та головне, каже він, це потреби війська в автомобілях. Їх катастрофічно не вистачає. Часто завдяки ним бійці мають шанс залишитися живими. Кошти на них збирають всім миром. Зазвичай, гроші несуть до волонтерського центру прості жителі Лисянщини, а так звані «крутелики» не надто охоче розкривають гаманці. Сам Андрій на потреби фронту вже віддав десятки тисяч гривень власних коштів.

–Нещодавно ми погнали з хлопцям 6 автомобілів у Бахмут, – розповідає волонтер. – Коли повернулися додому, до мене зателефонували хлопці і кажуть, що ці автівки їх врятували. Дізналися про артобстріл і негайно виїхали з позиції. Двигуни кипіли, але автівки вирвалися вчасно з вогняної пастки. Кілька днів тому загинув житель Лисянки. Чому? Бо його пораненого евакуйовували на вантажівці і не довезли. Тому і далі, до повної перемоги, будемо збирати кошти і відправляти автомобілі на фронт.

Іван СМОЛІЙ

Читате також: Заслужений рибовод на Лисянщині обіцяє накрити стіл військовим до Перемоги

Читайте нас також в Telegram!

 

22.09.2022 10:42
Переглядів: 579
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.