Куди тікають лисянські жінки від своїх чоловіків

На знімку: Лисянські жінки зірками волейболу ще не стали, але фігури покращили.

Щовівторка і четверга на Лисянщині жінки залишають всі сімейні турботи на чоловіків щоб присвятити кілька годин улюбленому заняттю – волейболу.
–Це можливість знову поринути в дитинство, юність, згадати шкільні роки, розслабити мізки та потренувати м’язи, – розповіла про своє захоплення Олена Кара. – Особисто я отримую величезне задоволення, приходячи на тренування. Згадала все, чому мене вчили у шкільні роки у волейбольній секції. Ми далеко не професійні спортсменки. У кожної – свої турботи, робота, сім’я. Але волейбол дає нам змогу відірватися від сірої буденності і відкрити в собі друге дихання і власні можливості.
Тренер-викладач ДЮСШ «Колос» Олександр Голубчик підтримує бажання жінок, різного віку і професій, займатися спортом, адже це чудова можливість поспілкуватися, покращити здоров’я і фігуру. Причому – безкоштовно. Жаль тільки, каже, що політика держави не надто зацікавлена у фізичному здоров’ї людей, особливо молодих. Фінансування майже немає, все тримається на ініціативі. Та є в нього і його підопічних величезне задоволення від того, чим вони займаються. Тому тренер впевнений, що бажаючих спробувати себе в цьому популярному виді спорту буде більше.

Іван СМОЛІЙ

22.11.2021 12:08
Переглядів: 2584
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.