Кращий футболіст України має коріння з Лисянщини

Зірка українського футболу, найрезультативніший бомбардир збірної Артем Довбик має безпосереднє відношення до Лисянщини Звенигородського району. Як зізнався у розмові його батько Олександр Довбик, родом він із села Багва Маньківського району. У 22 роки він поїхав на весілля в Лисянський район, село Шубині Стави. Там познайомився із 19-річною Наталею.


«Одразу вирішив, що це моя дівчина. Її дід і баба були з цього села. Потім батьки переїхали в Черкаси. Тут народився Артем. У 3 роки покійний нині тесть Михайло купив йому м’яча. То як він того м’яча взяв, так ми його більше й не бачили! Його нічого в житті не цікавило, окрім футболу. Ні школа, ні книжки, ні фільми. Один футбол».
Олександр Довбик зізнається, що вчителі його з дружиною інколи в школу викликали. Сварили, що не вчиться. Але директор завжди захищав.
Перший тренер Артема – 72-річний Олексій Блоха розповів, яким Артем прийшов до нього. «Маленький, худенький. Але в Артема – залізний характер. Тільки добряк він. Казав, ти ж великий, а даєш захисникам себе від м’яча відтирати. Чіпляйся, кусайся, але не поступайся. Нехай вони тебе бояться, а не ти їх. Так і сталося».

Іван СМОЛІЙ

Читайте також: Юних футболістів з Лисянки хочуть бачити у своєму складі кращі клуби України

19.12.2021 11:40
Переглядів: 2195
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.