''Колір'' з Людмилою Коллер завойовує Україну - Вісті Черкащини

”Колір” з Людмилою Коллер завойовує Україну

Вона яскрава, нестримна й емоційна. Уродженка Лисянки Людмила Коллер, яку називають серцем і душею одеського інді-фолк гурту “Колір”.Талановитій дівчині вже аплодували у всіх куточках України. Вона підкорила серця жителів Молдови і Придністров’я. Брала участь у таких фестивалях, як ВишФест (Вишиванковий фестиваль) -2014-2015 (Одеса), Бандерштат (Луцьк), Woodstok Ukraine – 2016 (Свірж) і RazomFest-2015 (Львів).

Пісні, записані в Мінську, під час Білоруського туру, увійшли в перший дебютний альбом гурту, який можна почути на всіх музичних порталах.

“Становлення нової української музики призвело до перегляду стандартів, коли жінки були уособленням “попси”, а чоловіки формували обличчя вітчизняної рок-музики, – каже Людмила Коллер. – Тепер все частіше можна почути на концертах саме жіночі вокали і не лише в стилях близьких до софт-року, а й у важкій музиці, що традиційно була саме “чоловічим” напрямом рок-музики.”

За версією авторитетного українського музичного ресурсу “Культпростір”, гурт став одним з кращих музичних відкриттів минулого року, а солістка Людмила Коллер увійшла до десятки рок-виконавиць.

Випускниця Лисянського НВК розпочала свій пісенний творчий шлях з участі в “X-факторі”, брала участь у “Битві хорів”, після чого стала ініціатором створення гурту “Колір”, який відразу став переможцем фестивалю вуличних музикантів.

Олександр ЩЕРБАТЮК

15.02.2017 11:53
Переглядів: 3184
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.