Через негоду в Лисянці таксисти безкоштовно возять пенсіонерів

У Лисянці таксисти безкоштовно возять літніх людей. Роблять це через ожеледицю в місті. Започаткував ідею бізнесмен Євген Головнич.

–Це ситуація з власного життя. – пояснює власник фірми таксі. – Їхав сьогодні й побачив, як бабуся важко йде по цій ожеледиці. Зупинився й підвіз. А потім вирішив, що це можна зробити масово. Людей шкода, бо не розрахували свої сили та погодні умови й вийшли. Якщо виконаємо кілька десятків таких поїздок, то фірма не збідніє.

Своїм підлеглим Головнич наказав обов’язково підбирати людей похилого віку й відвозити, куди тим потрібно. Після кожної поїздки мають робити фотозвіт.

–Возимо не конкретно пенсіонерів лише, а й просто літніх людей, – продовжує чоловік. – Якщо мій працівник їде й бачить, що така людина йде, обов’язково має підібрати. Тим паче, я особисто бачив, як багато хто падає. Зараз тяжка ситуація. Сказав таксистам, щоб робили фотозвіти. Не для того, аби піаритись, а щоб деякі не зловживали й не списували замовлення.

Перших пасажирів таксисти вже почали возити. Деякі відмовляються від послуги. Вважають, що їх змусять заплатити.

–Кількох пенсіонерів хлопці вже підвезли, – говорить Головнич. – Буває, люди відмовляються. Для них це дико. Думають, що це не може бути безкоштовно. Тому дав додатково задачу посилено пояснювати суть ідеї. Застеріг, що не дай Боже когось не підвезуть.

Євген Головнич у Фейсбуці закликав інших власників таксі та пересічних водіїв також долучатися до челенджу. Сам планує продовжувати акцію, поки триватиме негода. Нині міркує над безкоштовною доставкою необхідних продуктів для людей похилого віку.

Сергій РАДЧЕНКО

11.02.2021 15:10
Переглядів: 4742
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.