Активна Бужанка не проти стати центром громади

Сільський голова Мар’янівки Микола Бурлака на недавній сходці села оголосив, що група депутатів сільської ради виступила з ініціативою створити об’єднану територіальну громаду з сіл Мар’янівка, Розкошівка і Зірка. Проте відразу ж застеріг, що потрібно добре подумати про фінансову спроможність, кадрове забезпечення, належний рівень надання адміністративних послуг. У форматі цих трьох сіл цього досягнути неможливо.

Консультант з питань регіонального розвитку у Черкаській області Сергій Гончар, якого запросили на зібрання, закликав не втрачати час та об’єднуватися з сусідньою Виноградською громадою, адже Мар’янівська з незначною кількістю населення не може бути самодостатньою. Несподіваною була пропозиція сільського голови сусідніх Шубиних Ставів Івана Демчука створити Шубиноставську ОТГ з центром у цьому населеному пункті. Звучали й пропозиції про приєднання до селища Буки Маньківського району, з яким межує Мар’янівка.

Остаточного рішення жителі цього найвіддаленішого від райцентру села так і не прийняли, причому вже другий раз. Ініціативна група, як і раніше, наполягає на створенні Мар’янівської ОТГ.

Тим часом все чіткіше, не на словах, а на ділі, з усіма необхідними розрахунками вимальовується за п’ять кілометрів від Лисянки, в селі Бужанка, створення ОТГ з центром у цьому населеному пункті. Сюди, ймовірно, мають долучитися Кам’яний Брід, Босівка, Жаб’янка, Тихонівка. Пропонують, між іншим, до цього союзу пристати й самій Лисянці, де об’єднавчий процес безнадійно забуксував…

Степан ВІЗІРЕНКО

15.03.2018 12:31
Переглядів: 1096
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.